logo
PL / EN   

OFERTA


Nazywam się Agnieszka Kowalska i pragnę Was zaprosić do wspólnej podróży z Jogą i Medytacją.
Będziemy razem poszukiwać Szczęścia… Zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie piękną plażę, promienny zachód słońca, słony zapach morza, rześkie powietrze na twarzy i cudowne uczucie wolności – to właśnie jest Bliss, idealny stan szczęścia i samorealizacji.

 

TU I TERAZ… BLISS IN ME… NIE OTWIERAJCIE ZATEM OCZU… POSŁUCHAJCIE SWOJEGO CIAŁA I
UMYSŁU… ZOSTAŃCIE… RUSZAMY SZUKAĆ SZCZĘŚCIA…

 

Joga na początku miała być tylko częścią życia, ale wkrótce stała się sposobem na życie, motywacją do odkrywania czegoś nowego, fascynującego, inspiracją do poznawania świata, ludzi, drogą do samorealizacji i szczęścia.

Moja Joga to Sivananda – holistyczne połączenie 5 niezbędnych elementów – właściwe ćwiczenia (Asany), właściwe oddychanie (Pranajama), właściwa relaksacja (Savasana), właściwa dieta (wegetariańska) i pozytywne myślenie połączone z medytacją.

Joga wg. Sivanandy uczy nas jak wzmocnić i zharmonizować ciało, umysł i duszę, abyśmy mogli osiągnąć cel, którym jest wewnętrzny balans i harmonia.

Jako doświadczony nauczyciel jogi, zawsze staram się, aby moi uczniowie wychodzili z zajęć spokojni, zrelaksowani i pełni dobrych wibracje, ale wiem również, że ludzi do szczęścia potrzebują też powietrza, wody i słońca…

Dlatego postanowiłam zrobić coś więcej – wyruszyć z jogą w świat i organizować kameralne wyjazdy jogowo- medytacyjne dla osób, które pragną na nowo odkryć siebie i poczuć, że mają pozytywną energię, siłę do działania i kochają świat. Będziemy wspólnie podróżować, poznawać ciekawych ludzi oraz praktykować jogę
i medytować, w magicznych miejscach, gdzie na nowo odkryjemy Siebie, w harmonii z ciałem, duszą i umysłem.

Bliss In Me powstało dla Was… z miłości do Szczęścia…

Om Namah Sivayah
Agnieszka Kowalska